Kansli

Fotograf: Melker Dahlstrand

Foto av Moa Alfvén och Lotta Lundqvist: Annica Falkuggla.

Sök personer


Tristan Agdler Grafik

Tristan Agdler

Regionalt skyddsombud

E-post: tristan.agdler@teaterforbundet.se

Telefon: 08 - 441 13 00

Mobil: 072-231 84 00

Moa Alfvén Grafik

Moa Alfvén

Jurist/Ombudsman

Telefon: 08-441 13 00

Vennuja Anand

Handläggare, ekonomi

E-post: vennuja.anand@teaterforbundet.se

Telefon: 08 - 441 13 00

Sara Andersson Grafik

Sara Andersson

Organisations- och rekryteringsansvarig

E-post: sara.andersson@teaterforbundet.se

Mobil: 072-522 7675

Åse Axberg Grafik

Åse Axberg

Kommunikationsansvarig

E-post: ase.axberg@teaterforbundet.se

Mobil: 070-598 1267

Elinore Brandén Grafik

Elinore Brandén

Koordinator stab och ledningsgrupp

E-post: elinore.branden@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Stina Edström

Kommunikatör

E-post: stina.edstrom@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Fredrik Engdahl Grafik

Fredrik Engdahl

Jurist/Ombudsman

E-post: fredrik.engdahl@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Celia Englund Grafik

Celia Englund

Jurist/Ombudsman

E-post: celia.englund@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Eleonor Fahlén Grafik

Eleonor Fahlén

Regionalt skyddsombud / förtroendeman film

E-post: eleonor.fahlen@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Mobil: 072-702 97 37

Roger Kero Grafik

Roger Kero

Administratör/Receptionist

E-post: roger.kero@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Pontus Lenke Grafik

Pontus Lenke

Jurist, Rättighetsbolaget

E-post: pontus.lenke@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Mia Letfors

Handläggare, Artistkatalogen och Rättighetsbolaget

E-post: mia.letfors@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Lotta Lundkvist Grafik

Lotta Lundkvist

Handläggare, Rättighetsbolaget

E-post: lotta.lundkvist@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Mobil: 073-844 13 11

Gustav Målqvist Grafik

Gustav Målqvist

Administrativ chef

E-post: gustav.malqvist@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Julia Reinhard Grafik

Julia Reinhard

Jurist/Ombudsman

E-post: julia.reinhard@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Mika Romanus Grafik

Mika Romanus

Förbundsdirektör

E-post: mika.romanus@teaterforbundet.se

Telefon: 08 - 441 13 00

Mobil: 070 - 923 06 96

Janette Skille Grafik

Janette Skille

Handläggare, Medlemsregistret

E-post: janette.skille@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Christine Strindberg Grafik

Christine Strindberg

VD, Rättighetsbolaget

E-post: christine.strindberg@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Madeleine Wagemyr Grafik

Madeleine Wagemyr

Förhandlingschef

E-post: madeleine.wagemyr@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Mobil: 070-688 1317

Yvonne Wahlström Grafik

Yvonne Wahlström

Handläggare, Medlemsregistret

E-post: yvonne.wahlstrom@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Ingela Whitworth Grafik

Ingela Whitworth

Handläggare ekonomi

E-post: ingela.whitworth@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00