Kansli

Foto: Annica Falkuggla och Melker Dahlstrand

Sök personer


Moa Alfvén Grafik

Moa Alfvén

Jurist, Rättighetsbolaget

E-post: moa.alfven@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 28

Mobil: 073-957 21 56

Sara Andersson Grafik

Sara Andersson

Organisations- och rekryteringsansvarig

E-post: sara.andersson@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 1315

Mobil: 072-522 7675

Åse Axberg Grafik

Åse Axberg

Kommunikationsansvarig

E-post: ase.axberg@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 1320

Mobil: 070-598 1267

Henrik Björnklint Grafik

Henrik Björnklint

Jurist/Ombudsman

E-post: henrik.bjornklint@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Norberto dos Santos Grafik

Norberto dos Santos

Vaktmästare

E-post: norberto.dossantos@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Eleonor Fahlén Grafik

Eleonor Fahlén

Regionalt skyddsombud / förtroendeman film

E-post: eleonor.fahlen@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 1316

Mobil: 072-702 97 37

Ida Ganrud Grafik

Ida Ganrud

Receptionist/Administratör

E-post: ida.ganrud@teaterforbundet.se

Telefon: 08 - 441 13 00

David Grepo Grafik

David Grepo

Jurist/Ombudsman

E-post: david.grepo@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Mårten Gunnartz Grafik

Mårten Gunnartz

Regionalt skyddsombud

E-post: marten.gunnartz@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 1310

Mobil: 070-284 7655

Shoshana Kushner Grafik

Shoshana Kushner

Administrativ chef, Stf Kanslichef, vd Servicebolaget

E-post: shoshana.kushner@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 31

Mia Letfors

Handläggare, Artistkatalogen och Rättighetsbolaget

E-post: mia.letfors@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Yvonne Lindberg Grafik

Yvonne Lindberg

Handläggare ekonomi

E-post: yvonne.lindberg@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 33

Lotta Lundkvist Grafik

Lotta Lundkvist

Handläggare, Rättighetsbolaget

E-post: lotta.lundkvist@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 11

Josefin Lundmark Grafik

Josefin Lundmark

Jurist/Ombudsman

E-post: josefin.lundmark@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Ulf Mårtens Grafik

Ulf Mårtens

VD Rättighetsbolaget, chefsförhandlare för upphovsrättsfrågor

E-post: ulf.martens@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 1313

Mobil: 070-595 2281

Mimi Raam Bräutigam Grafik

Mimi Raam Bräutigam

Sekreterare

E-post: mimi.raam-brautigam@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 27

Julia Reinhard Grafik

Julia Reinhard

Jurist/Ombudsman

E-post: julia.reinhard@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Mika Romanus Grafik

Mika Romanus

Förbundsdirektör

E-post: mika.romanus@teaterforbundet.se

Telefon: 08 - 441 13 00

Janette Skille Grafik

Janette Skille

Handläggare, Medlemsregistret

E-post: janette.skille@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Madeleine Wagemyr Grafik

Madeleine Wagemyr

Förhandlingschef

E-post: madeleine.wagemyr@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 1317

Mobil: 070-688 1317

Yvonne Wahlström Grafik

Yvonne Wahlström

Handläggare, Medlemsregistret

E-post: yvonne.wahlstrom@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00

Ingela Whitworth

Handläggare ekonomi

E-post: ingela.whitworth@teaterforbundet.se

Telefon: 08-441 13 00